Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

Vysoký pás na džínsoch

Džínsy sú nesmrteľným kúskom oblečenia, ktorý sa hodí ženám, mužom, ale aj deťom. Neviete ráno rýchlo čo si na seba obliecť? Práve džínsy sú tou správnou voľbou na každý deň. Nič nepokazíte, keď si dáte rifle aj do roboty, ak si váš dresscode samozrejme nevyžaduje niečo iné. Džínsy navyše môžete kombinovať úplne s čímkoľvek. Vďaka rôznym strihom džínsov môžete vykúzliť každý deň iný outfit a vaše milované džínsy budú stále jeho súčasťou.

džínsy

Aké strihy džínsov sú v ponuke?

Možno poznáte iba klasické skinny džínsy, ale dnešná ponuka je skutočne široká. Svoj outfit môžete vyskladať z opäť populárnych, do módy sa vracajúcich, zvonových džínsov, wide strihu alebo slim fit štýlu. Dlhé roky však v rebríčku obľúbenosti vedú džínsy s vysokým pásom.

Džínsy s vysokým pasom.

Pred pár rokmi bol obľúbený nízky pas, padnutý na bedrových kostiach. Pre niekoho ženské odhalené kosti boli sexi, no takýto nízky pas bol nepraktický. Džínsy často padali a museli vám výborne sedieť, aby ste sa mohli zohnúť a džínsy ostali stále na svojom mieste. Práve preto si meno začali budovať džínsy s vysokým pasom.

džínsy

Výška pasu nie je obmedzená. Vybrať si môžete mierne zvýšený pas, ale aj pás až pod rebrá. Vylúčené nie sú ani rôzne aplikácie. Gombíky či zips vysoký pás len zvýraznia. Pokiaľ vám to postava dovoľuje, nechajte rifle s vysokým pasom ukázať a tričko zahrňte do džínsov. Pokiaľ vás trápi bruško, vysoký pás vám nedostatky zakryje. Výhodou je tiež vplyv na zdravie. Vysoký pas zakryje vaše kríže a znižujete tak riziko zápalu. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek strih džínsov, bigstarjeans.sk má v ponuke džínsy rôznych strihov, dĺžky aj štýlu. Nájdete tu od bežných skinny džínsov až po extravagantnejšie kúsky pre tie čo sa neboja kombinovať. Navštívte stránku bigstarjeans.sk ešte dnes a vyberte si svoje nové džínsy do šatníka.