Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

Doprajte si kvalitný oddych

Spoločnosť SEGUM Vám prináša zdravý spánok a zdravý každodenný život s ľahkosťou ako pierko. Doprajte si to najlepšie a zoznámte sa s našou ponukou matracov. U nás nájdete ortopedické matrace určené pre zdravý a spokojný spánok.

V dnešnej uponáhľanej dobe si každý túži po náročnom dni kvalitne oddýchnuť a základom toho je samozrejme kvalitná matrac. So samotnou výrobou ortopedických matracov sme začali už pred niekoľkými desaťročiami, čo nás stále posúva vpred vo vylepšovaní produktov. Naše matrace sú vyrábané z prírodných materiálov. V súčasnej dobe pribúda množstvo alergikov čo nás nenecháva chladnými a preto sa snažíme našu technológiu matracov inovovať aj tomto smere. V poslednom čase je požiadavka zákazníkov o matrace vysoké, čo taktiež v našej ponuke matracov nechýba. Naše matrace Vám vyrobíme aj podľa Vašich požiadaviek a teda na mieru. Sú tu pre Vás matrace Žilina.

kvalitná matrac

Nájdete tu luxusné matrace v značke ROYAL, PREMIUM a iné. Predstavme si napríklad matrace značky ROYAL, ktoré obsahujú špičkové taštičkové pružiny, nenapodobiteľné špeciálne peny a platne z kokosového vlákna. Vyznačujú sa kvalitnou a krásnou ručnou prácou, ktorá sa nedá napodobiť žiadnymi strojmi.

detská izba

Kolekcia luxusných matracov najvyššej kvality ROYAL BED Vám prináša z viacerých napríklad matrac MAXIM, ktorý je vyrobený vo výške 31cm s nosnosťou 140kg a tvrdosťou H3/H5. Dokonalý spánok na tomto matraci vám zabezpečia taštičkové pružiny s novým optimalizovaným usporiadaním zón doplnených o taštičkové pružiny vo výške len 3,8cm so zakončenou zónou taštičkových pružín iba 2,2cm, čo Vám neopísateľne vytvorí komfortný spánok. Doprajte si príjemný a zdravý spánok za momentálne zvýhodnené cenové ponuky a spite ako králi.

Okrem spomínaných matracov u nás zakúpite aj detské matrace a teda matrace z kolekcie BABY. Ponúkame tieto matrace v rôznych hrúbkach a teda výškach podľa požiadaviek klienta. Všetky naše matrace sú vhodné pre alergikov a sú vyrábané v najvyššej kvalite čo sa týka vypracovania ale aj použitia materiálov.