Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

Skinny džínsy

Nie ste priaznivcom baggy štýlu, nechcete sa zbytočne opticky rozširovať rovnými či mom džínsami a tepláky sa vám do práce proste nehodia? Neviete si vybrať džínsy v ktorých by ste proste vyzerali tak ako chcete? Chcete sa cítiť krásne, opticky sa zúžiť, mať presne olemované nohy a pozadie chcete mať taktiež krásne obtiahnuté ?

skinny džínsy

Jednoducho sa chcete stať stelesnením atraktivity lebo ako sa vraví, ako zvnútra tak aj zvonku.

Počuli ste už o skinny džínsoch?

Sú to džínsy, ktoré vám presne tieto priania splnia. Narozdiel od rovných klasických či zvonových sú tieto džínsy obtiahnuté a úzke, preto pri ich výbere zvážte či by ste sa v nich cítili pohodlne. Majú za úlohu vás zúžiť a vyrysovať vám jednotlivé časti, hodia sa k nim či už podobne upnuté vrchné diely a rovnako aj voľnejšie padavejšie strihy blúzok či svetrov. Outfity s nimi môžete kombinovať donekonečna, naozaj je to magický kúsok oblečenia, ktorý dokonalo vynosíte. Medzi džínsami už predstavujú akúsi klasiku. A preto majú po celom svete mnoho priaznivcov.

skinny džínsy tmavé

– Najdôležitejším tipom pri nosení týchto džínsov je zvoliť správnu veľkosť. Ak si zvolíte menšiu s dojmom, že znásobíte akýsi skinny efekt tak ste na omyle a môžete na to doplatiť. Pri dlhšom sedení by vás mohli začať bolieť kolená, môžu vám opuchnúť členky a o páse sa radšej ani nebavme.

Ak už budete pevne rozhodnutí, že skinny jeans sú pre vás to pravé orechové, zvoľte si farbu, klasika je denim alebo čierna ale nebraňte sa ani farbám. Buďte kreatívni a kombinujte. Nezabudnite hlavne na to aby ste sa cítili dobre, potom zo seba budete vyžarovať tú najkrajšiu energiu a ani tie najkvalitnejšie džínsy vám ju nenahradia.

Skinny aj keď nie ste skinny?

Skinny džínsy sa hodia na všetky typy postáv aj keď to znie neuveriteľne je to tak. Problém je pravdepodobne len v pohodlnosti, práve preto niektorým ľuďom nemusia vyhovovať.