Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

Dodajte vášmu domovu šmrc vďaka samonosným skleneným zábradliam

Hľadáte spôsob, ako dodať svojmu domovu alebo komerčnej nehnuteľnosti ten správny dotyk elegancie a moderného dizajnu? Samonosné sklenené zábradlie bodovo uchytene je ideálnym riešením, ktoré nielenže prinesie bezpečnosť, ale aj šmrnc do každého interiéru alebo exteriéru. Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou je synonymom slovám elegancie a sofistikovanosti. Jeho moderný dizajn sa jednoducho skombinuje s akýmkoľvek štýlom interiéru alebo exteriéru. Toto zábradlie nesmie chýbať v žiadnom dome, kde sa kladie dôraz na vkus a dokonalý vzhľad.

zabradlie

Nerezový materiál je známy svojou odolnosťou voči korózii, oteru a vonkajším vplyvom. Vaše zábradlie tak zostane v skvelej kondícii dlhé roky. Nerezový povrch sa ľahko udržiava. Stačí ho čistiť bežnými prostriedkami na čistenie skla a nerezových povrchov. Sklenená výplň zábradlia umožňuje priechod svetla, čím sa priestor opticky zväčší a stane sa svetlejším a príjemnejším. Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou môže zdobiť schody, balkóny, terasy, a dokonca aj bazény. Jeho flexibilita a prispôsobivosť ho robia univerzálnym riešením pre rôzne projekty. Okrem pekného vzhľadu nerezové zábradlie poskytuje aj dôležitý bezpečnostný prvok. Sklo je špeciálne ošetrené, aby bolo odolné voči nárazom a poskytuje spoľahlivú ochranu. To z neho robí ideálne riešenie pre rodiny s deťmi alebo pre komerčné prevádzky.

zábradlie

Každý projekt je jedinečný, a tak vám prinášame projekt na mieru. Môžete si vybrať výšku, štýl a príslušenstvo, ktoré budú najlepšie vyhovovať vášmu projektu. Tak môžete mať istotu, že vaše nové zábradlie bude presne také, ako ste si ho predstavovali. K nerezovým zábradliam so sklenenou výplňou je možné pridať rôzne doplnky, ako sú nerezové madlá alebo príslušenstvo v rôznych povrchovej úprave. Tým môžete ešte viac prispieť k celkovému dizajnu a elegancii. Nerezové zábradlie so sklenenou výplňou je nie len estetickým príspevkom ku každému projektu, ale aj praktickým riešením, ktoré zabezpečí bezpečnosť a trvanlivosť. Rozžiarte svoj domov alebo komerčný priestor moderným a sofistikovaným nerezovým zabradlím. Vaše investície sa iste vyplatia.