Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

Reklamné perá s potlačou ako upomienkový predmet

Organizujete pre svojich priateľov vodácke výpravy alebo lyžiarske zájazdy a považujete tieto akcie za natoľko zaujímavé a podnetné, že každú z nich vyzdobíte nejakým upomienkovým predmetom? Napríklad tričkom s potlačou, zápisníkom, flash diskom a pod.? Jednou z možností, ako to urobiť, je aj nechať zhotoviť upomienkové reklamné perá s potlačou https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/reklamne-pera-ceruzky/. Pero je predmet dennej potreby, využije ho v podstate každý, a navyše ako upomienka na nejakú akciu vás nevyjde tak draho, ako keby ste kupovali mikiny alebo tričká. Pero je tiež šikovné v tom zmysle, že ho zastrčíte do vrecka, vložíte do peračníka, alebo strčíte do hrnčeka a používate ho doma alebo v kancelárii, na cestách, na dovolenke, teda v podstate všade. Upomienkové pero vám potom bude pripomínať napríklad pobyt vo Vysokých Tatrách, večeru v Bratislave v kaviarni na moste SNP, jazdu autom po hradoch a zámkoch, návštevu zámku Bojnice alebo Betliar atď.

reklamné pero

Pero darujte aj deťom – pero užijú aj deti, môžu s ním písať domáce úlohy alebo ho nosiť do školy, a potlač im môže pripomínať niektoré pekné životné udalosti, napríklad detský tábor, oslavu narodenín s kúzelníkom, koncert populárnej hudby, športovú súťaž atď.

Perá pre zberateľov – perá s potlačou sú tiež vďačným predmetom pre zberateľov, ktorí tieto veci vymieňajú na zberateľských burzách. Najcennejšie sú vždy také exempláre, ktoré sú originálne, a spájajú nás s nejakou akciou. Môže sa vám preto aj hodiť pero, ktoré ste od niekoho obdržali pred dvadsiatimi rokmi, a aj keď dnes už náplň vyschla, je to vzácny zberateľský exponát.

reklamné predmety

S perom si môžete pripomenúť aj školské roky, maturitný ročník, štúdium na vysokej škole, postgraduálne štúdium, odpracované roky vo firme, ktorá dnes už neexistuje, alebo dar od človeka, ktorý už túto planétu navždy opustil. Perá sú skrátka taký nostalgický predmet, ktorý ľuďom navracia spomienky na časy zašlé, ktoré boli príjemnejšie, než tie súčasné.