Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

LED pásy s 5 ročnou zárukou

Luxusný prepych pomocou nespočetne veľa svetiel, sa kedysi považovalo len za vianočnú tradíciu. Všade sa rozvešali svetielka, a nebol by niekto, kto by sa nimi nekochal. Každým rokom sa ale toto tvrdenie mení, a prepych svetiel sa úspešne tlačí na najvyššie rebríčky moderných dekorácií. Čím viac svetla v dome, tým lepšie. No čo robiť v zamračené dni? Bežné, klasické lampy sú občas príliš ostré, a nie vždy lahodia očiam. Taktiež ich zapaľovať pre dekoráciu, nemá zmysel… A preto vám predstavujeme LED pásy Ledprodukt.sk. LED svetlá sú ale šetrné ako na oči, tak aj na spotrebu elektriny.

Led teplé svetlá v obývačke

A preto sa pri nich nemusíte báť, že aj keď žiaria pestrými farbami, nebudete vôbec platiť milióny. Taktiež máte záruku až 5rokov, čo je pri moderných svietidiel najviac, ako sa dá. LED pásy sú určené pre každého, sú vyrábané dizajnovo tak, aby sa hodili do každej miestnosti, do akéhokoľvek uhla, na akúkoľvek dĺžku a taktiež pre kohokoľvek. Najobľúbenejšia kategória sú farebné LED pásy, ktoré sa vynímajú v každej izbe dieťaťa. Predsa len, čo žiari viac? LED pásy, alebo oči detí, ktoré ich uvideli? LED pásy sa môžu zakamuflovať na akékoľvek miesta. Ak chcete mať matné, nenápadne svetlá v izbe, stačí si LED pás nainštalovať pod posteľ, na strop, alebo pod stôl.

Led pásy v kuchyni

Je to len na vašej fantázii a od vášho oka. Taktiež sa LED pásy ale skvelo vynímajú nad kuchynským dresom, kde sa môžete zvoliť teplý odtieň a vychutnávať si romantiku. V spálni môžu LED pásy skvelo dekorovať vašu posteľ, okno, zrkadlo, či len strop. LED pásy sú vďaka svojmu minimalistickému štýlu ľahko ovládateľné, a môžete ich dať kamkoľvek len chcete. Taktiež je dĺžka na vás, a preto za nemusíte báť toho, že by ste to nevyužili. LED pásy si okamžite zamilujete. Či už farebné, alebo jednofarebné, rýchlo vám zmenia príbytok a vy si viac začnete všímať to, ako sa v jednoduchosti skrýva krása. Stačí vám len jeden LED pás, a akákoľvek miestnosť môže vyzerať ihneď inak. Zútulnite si svoj domov o trošku viac, spolu s LED pásmi.