Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Služby

Predaj firmy

Daň z pridanej hodnoty je osobitná téma, ku ktorej sa viaže množstvo otázok zo strany laikov pre danú oblasť. Aj vy patríte k nim? Kedy sa registrovať a kedy nie ako platca dane z pridanej hodnoty? Ak sa zaoberáte odpoveďami na dané otázky, môžete siahnuť po zákone, ktorý vo svojom odbornom štýle vypovedá o jednotlivých faktoch a skutočnostiach, ktoré bezprostredne súvisia s týmto typom dane.

kontaktujte nás

Zaregistrovanie sa ako platca dane z pridanej hodnoty je povinné po dosiahnutí istej hodnoty obratu za jedno zdaňovacie obdobie, ktorým je kalendárny rok. V ďalších prípadoch ide o dobrovoľnú záležitosť, ktorá však ponúka isté výhody. Pri obchodovaní s inou spoločnosťou, ktorá je tiež platcom dane z pridanej hodnoty, neplatíte daň pri nákupe produktov alebo služieb, ktoré by mohli tomuto typu dane podliehať. Daň z pridanej hodnoty, ktorú ste zaplatili pri nákupe si viete uviesť do odpočítateľných položiek a tým znížiť hodnotu tejto dane, ktorú potrebujete zaplatiť daňovému úradu.

kontaktujte nás z pohodlia domova

Predaj firmy s dph 41business sa vzťahuje na vybrané spoločnosti, ktoré sú zaregistrované na daňovom úrade a platia daň z pridanej hodnoty. Ak ste sa rozhodli pre kúpu takejto spoločnosti, môžete tak učiniť sprostredkovane bez zbytočných starostí a možných problémov, ktoré sú s týmto úkonom mnohokrát spojené. Jednoducho môžete váš čas a energiu venovať iným smerom do oblastí, ktoré vám prinášajú radosť a napĺňajú vás. Ako je to možné? Tak, že po kontaktovaní našej sprostredkovateľskej spoločnosti, vykonáme všetko potrebné za vás, až kým nebude spoločnosť zapísaná v obchodnom registri.

Prajeme vám úspešný štart do vášho podnikania, ktorému vieme prostredníctvom nami ponúkaných služieb napomôcť. V databáze spoločností, ktoré sú určené na predaj nájdete množstvo podrobných informácií o jednotlivých firmách. Na našej internetovej stránke nájdete aj kontakt na nás.