Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Služby

Predaj firiem aj s platcovstvom Dph je mimoriadne praktické

Dostať sa k novej firme dá aj iným spôsobom, ako prácnym zakladaním, ktoré si vyžaduje množstvo administratívnych i právnych dokumentov a úkonov. Založiť napríklad spoločnosť s ručením obmedzeným má niekoľko krokov. Vypracovanie príslušných zakladajúcich dokumentov je jedným z nich. Zápisu do obchodného registra tak pár úkonov predchádza a potom je potrebné počkať si na potvrdenie zo súdu. Následne registrácia aj na daňovom úrade, prípadne ďalších úradov, ak je to potrebné.

podnikanie notebook, mobil

No podobným procesom je možné sa celkom úspešne vyhnúť. Je tu totiž aj predaj ready made sro platca dph, ktorý môže každý podnikateľ využiť. V praxi to znamená, že si zakúpite už založenú firmu, ktorá je zapísaná do obchodného registra a má teda všetky administratívne a právne úkony za sebou a tiež má všetky zriaďovacie dokumenty. Takáto spoločnosť môže byť aj priamo už registrovaným platcom Dph a to vám môže ešte viac urýchliť získanie firmy. Druhá vec je, že firma, ktorá je ready made je väčšinou aj bez záväzkov. Získate tak novú firmu, ktorá je bez histórie, platca Dph a to vám umožní začať hneď podnikať a nečakať na žiadne potvrdenia, ani registrácie z obchodného registra a daňového úradu.

podnikatel

Jednoducho, firma máte hneď a môžete začať v jej mene konať a podnikať. Ready made spoločnosti sú tak veľmi výhodnou cestou, ako získať firmu na podnikanie v čo najkratšom čase. V cene firmy je navyše väčšinou aj zmena obchodného názvu, sídla, spoločníkov a predmetov činností, čo sú hlavné veci, ktoré by vám mohli trochu skrížiť plány. Tie sa však jednoduchým úkonom zmenia v obchodnom registri a všetko bude podľa vašich predstáv. Predaj ready made spoločností si môžete zaobstarať v spoľahlivých spoločnostiach, ako je napríklad aj spoločnosť Ezmluva.sk. Iste tu nájdete takú, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám na začatie podnikania, alebo novej firmy.