Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Služby

Na upchatý odpad si radšej pozvite odborníkov

Poznáte animovaný seriál pre deti a dospelých „A je to“ s rozkošnými figúrkami dvoch domácich majstrov Pat a Mat? Títo nadšenci dokážu s neutíchajúcim nadšením vytvoriť toľko vtipných scén, až nám z toho behá mráz po chrbte pri predstave, že by sme sa sami ocitli v podobnej situácii. Niektoré scény sú, pravda, trocha prehnané kvôli atraktivite samotného programu, ale v iných sa možno niektorí z vás vidia ako v zrkadle. Napríklad vtedy, keď sa vám zanesie odpad v kuchyni.

moderné umývadlo

Nedarí sa mi to preraziť – predstavte si, že vám vaša pani oznámi, že jej neodteká v kuchyni drez. Vy sa teda zdvihnete z kresla v obývačke, navlečiete gumené rukavice a pre istotu aj montérky, a ide sa na vec. Popadnete gumový zvon, a ten sa vám po niekoľkých márnych pohyboch zvezie z ruky a vystrekujúca odpadová tekutina postrieka všetko okolo vás. Toto teda vzdávate, vodu z drezu vyberiete pomocou hrnčeka a následne rozoberiete drezový sifón.

umývadlo v kúpeľni

Potom sa na vás vyvalí čierny bakteriálny povlak, nesmierne zapáchajúci, a vy sa sotva udržíte, aby ste sa nepozvracali. Sifón sa vám síce podarí vyčistiť, ale pri jeho opätovnej montáži strhnete na skrutke závit a voda bude potom cez sifón pretekať. Postavíte pod sifón plastové vedro a skúsite tentoraz vsunúť do odpadového potrubia elektrikárske péro. To sa vám zasekne v polovici cesty a nebude s ním možné pohnúť ani na jednu stranu.

Celá akcia vo vašej novej modernej kuchyni potom končí rozobraným sifónom, nefunkčným kuchynským drezom, postriekanými záclonami odpadovou vodou, zašpinenou podlahou a kuchynskou linkou, strhnutým závitom skrutky sifónu a úplne nepriechodnými odpadmi. Čo s tým?
Nebolo by lepšie, ako takto napodobňovať Pata a Mata, zavolať na krtkovanie v Dunajskej Strede skutočných odborníkov, ktorí prídu aj mimo bežného pracovného času v rámci havarijného servisu, a vyriešia problém bez chaosu, stresu a deštrukcie?