Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Služby

Kúzlo tantry

Tantra bratislava bratislavatantra.sk je starodávna filozofia a praktika, ktorá vznikla v Indii pred viac ako 5000 rokmi a ktorá sa zaoberá rozvojom duchovného a sexuálneho potenciálu človeka. Tantra je staroveká indická filozofia, ktorá sa zaoberá poznaním seba samého a dosiahnutím duchovného rozvoja. Tantrické praktiky sa často spájajú s sexuality a využívaním energie tela a mysle na dosiahnutie vyššej úrovne vedomia. Tantrické praktiky sa zameriavajú na prebudenie a uvedomenie si vlastného tela a mysle, ako aj na rozšírenie vedomia a spojenie s vyšším Ja.

tantra

Tantrické praktiky sa využívajú na zlepšenie emocionálneho, fyzického a duchovného zdravia človeka. V Bratislave existuje niekoľko možností ako sa môžete venovať tantre, a to v podobe rôznych kurzov, seminárov, workshopov a individuálnych terapií. V Bratislave sa tantrické praktiky stávajú čoraz populárnejšie, čo je pozitívny trend pre mnohých ľudí, ktorí hľadajú cestu k sebapoznaniu a osobnému rozvoju. Existuje mnoho tantrických kurzov, seminárov a workshopov, ktoré sú k dispozícii pre záujemcov o túto formu učenia. Tantrické praktiky sa môžu líšiť od jedného učiteľa k druhému, ale zvyčajne zahŕňajú dýchanie, meditácie, jogu, masáže a rituály.

tantra

Cieľom týchto praktík je prebudiť a uvoľniť energiu v tele, čo môže viesť k väčšej sebaúcte, sebadôvere a lepšej kvalite života. Tantra tiež učí, ako využiť sexuálnu energiu na dosiahnutie duchovného rozvoja. Sex sa stáva súčasťou spiritualitou a nie je vnímaný ako tabu. Tantrické praktiky učia ľudí, ako prekonať sexuálne bloky a zlepšiť ich sexuálny život. Kurzy tantra v Bratislave sú väčšinou vedené skúsenými učiteľmi, ktorí prešli dlhým výcvikom a sú schopní pomôcť účastníkom prekonať ich mentálne a emocionálne bloky. Ak ste z Bratislavy a hľadáte cestu k sebapoznaniu, osobnému rozvoju a lepšej kvalite života, tantra by mohla byť pre vás tou správnou cestou. Existuje mnoho rôznych tantrických kurzov a workshopov, ktoré sú k dispozícii pre záujemcov.