Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Čarovná vianočná atmosféra

Vyčarujte si aj vy rozprávkovú čarovnú vianočnú atmosféru. Vianočné chvíle sú tým najkrajším obdobím v celom roku. Dodajte špeciálnu výzdobu aj vášmu domovu. Prenesiete sa tak do kúzelného čara Vianoc a potešíte srdcia všetkých na ktorých vám záleží. Aj vo vianočnej výzdobe existujú aktuálne trendy, ktoré vládnu rok čo rok. Ako si vytvoriť tú pravú originálnu vianočnú atmosféru? A čo by vám jednoznačne počas tohto obdobia nemalo vo vašom domove chýbať?

vianočné svetlá

Pravé sviatočné prestieranie

Ako na originálne vianočné prestieranie? Pripravte si sviatočný obrus, ktorý bude ladiť s prostredím vašej kuchyne. Nesmú vám chýbať ani obrúsky, zaujímavý svietnik, krištáľová žiarivá váza, aranžmány a kvety. Zvoľte jednoduché vianočné ozdoby, ktoré vydržia počas celých sviatočných dní. Veľmi aktuálnymi sú prírodné ozdoby ako napríklad bukvica, jarabina, šišky a plátky citrónu a pomaranča. Nielen, že to bude vyzerať nádherne, ešte vám to aj pekne prevonia celý byt. Pustite uzdu svojej kreativite. Už dávno neplatí, že vianočné stolovanie sa má niesť len v odtieňoch červenej. Skvelou voľbou na prestieranie je v odtieňoch zlatej, striebornej alebo smaragdovo zelenej. Je to len na vás.

vianočná výzdoba

Romantické sviečky

Krásne voňavé sviečky dodajú tú pravú luxusnú atmosféru každému kútu vášho bytu. Počas sviatočných chvíľ by nemali určite chýbať. Vytvára čarovné intímne svetlo domova. Vyberajú sa v klasických jednoduchých líniách a jemných ladiacich farbách. Skvelé sú aj aromatické sviečky s vonnými olejmi. Vyberte si tie svoje s krásnymi vianočnými vôňami.

Pridajte svetielka

Najmä blikajúce farebné svetielka nám prinášajú nezabudnuteľný pocit detstva a krásnych chvíľ. Môžete nimi ozdobiť vianočné stromčeky, okná, terasy aj steny. Nádhernými a neskutočne obľúbenými sú LED svetelné závesy Veselevianoce. Dokážu osvietiť celé steny a zaujať tak pozornosť každého v susedstve. Okrem toho krásne vyniknú nielen ako vianočná výzdoba, ale aj na svadbe.