Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Služby

Tantrické umenie pre vás !

Čím sú tantrické masáže výnimočné? Dokonalá stimulácia tela a prebudenie zmyslov vás zavedie do úplne iného sveta a každodenný stres bude zrazu nepodstatný. Vďaka masážam budete bližšie k vlastnej intimite a môžete ju slobodne vyjadriť. V zmysle spojenia tela a ducha je každá tantrická masáž zároveň namasté rituál – vyjadrenie úcty k človeku a jeho telu. Senzualné masáže majú blahodarné zdravotné aj psychické účinky – odbúravajú stres, umožňujú zbaviť sa únavy a zregenerujú celé telo i myseľ. Pre využitie našich služieb je potrebné dodržiavať aj zopár pravidiel v záujme vzájomnej spolupráce – je nutné objednať sa minimálne hodinu vopred.

senzuálna masáž

Objednávky prebiehajú vždy online podľa aktuálnej ponuky. Naše masérky sú príťažlivé odborníčky, s ktorými sa budete cítiť uvoľnene a sviežo. Vzhľadom na dodržiavanie hygienických zásad a bezpečnosti sú vylúčené služby pre ľudí s kožnými či vírusovými ochoreniami a taktiež ľudí pod vplyvom alkoholu a omamných látok. Zabezpečenie 100% hygieny znamená sprchu ešte pred vykonaním masáže. Po nej je potrebné obliecť si špecifický druh oblečenia sárong na zakrytie intímnych partií. V našom zariadení neposkytujeme sexuálne služby – tantra je v prvom rade umením masáže.

masáž

Po tretej masáži spokojný a stály zákazník získa príjemný benefit – doživotnú zľavu na tantrickú masáž a masáž lingamu. Masáže sú v relaxačnom prostredí s ponukou tantrickej hudby, pozornosťou je káva či čaj, pri špeciálnych programoch (Magic Tantra, Special Tantra, Couple Tantra) podávame víno či sekt. Po masáži si môžete oddýchnuť a osviežiť sa v sprche, čím sa ešte viac prehĺbia získané zážitky. Na každého zákazníka čaká na záver malá pozornosť. Na našich zákazníkoch nám záleží a usilujeme sa vytvárať také podmienky, aby ste sa k nám vždy radi vracali. Nájdete nás na Ventúrskej ulici v Bratislave, tešíme sa na vašu návštevu. Viac detailnejších informácií poskytujeme na našej webovej stránke, kde sa môžete informovať o súčasnej ponuke a cenách.