Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Služby

Nie vždy musí byť kúpa nového mobilu nutnosťou. Skúste ho dať opraviť

Dnes je už používanie mobilného telefónu tak dôležité ako napríklad aj čistenie zubov. Každý človek má svoj mobil, majú ho aj deti a keby vedeli rozprávať a telefonovať, iste by ho mali aj psi a ďalší rôzni domáci miláčikovia. Jednoducho taký je trend, životný štýl. Chceme byť prepojení a chceme, aby nás mohol každý nájsť, keď bude potreba. Niektorí majú svoj mobil tak radi, že sa ho len veľmi ťažko vzdávajú. Nechcú si kúpiť nový, pretože ten starý je ešte stále skvelý a majú v ňom množstvo dôležitých dát.

mobil Samsung fotenie

Keď sa teda nedajbože prihodí nejaký ten malý incident, napríklad vám telefón spadne na zem a praskne displej, prípadne sa pokazí http://navodynapady.cz/11-neodpustitelnych-chyb-u-nichz-se-tvuj-telefon-rychle-pokazi-toto-by-si-mel-precist-kazdy-majitel-mobilu/ niečo iné, nezúfajte. Množstvo problémov sa dá veľmi elegantne vyriešiť opravou. Tak napríklad oprava displeje samsung a51 vás v mobilovo.sk vyjde asi 125 €. Avšak oproti cene nového mobilu, je to cesta, ako ušetriť a zároveň si ponechať svoj pôvodný obľúbený telefón.

mobil

Okrem prasknutého displeja, čo býva zrejme najbežnejšia porucha sa dajú opraviť aj ďalšie problematické veci a poruchy. Napríklad záchrana dát, oprava tlačidla zapínania, mikrofónu, slúchadiel a podobne. Pričom diagnostika je v tomto prípade bez príplatku. Ak teda váhate, či si kúpiť nový mobil, alebo radšej investovať do opravy, zvážte si čo sú vaše priority a podľa toho sa potom rozhodnite. Kúpa nového mobilu bude iste nákladnejšia, aj keby ste ho vzali na splátky, budete mať však nový model. Oprava zase uvedie do prevádzky váš pôvodný telefón, čo môže byť a je v mnohých prípadoch výhodnejšie. Napríklad, ak je váš telefón nový alebo takmer nový, ak ešte nechcete meniť telefón alebo ste tzv. „eko“ prípadne minimalistický typ a radšej používate dlhšie veci, ktoré máte, než si kupujete nové. Preto pokiaľ hľadáte možnosti opráv vášho telefónu, mrknite na web od Mobilovo.sk a pozrite ponuku.