Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Spoločnosť

Je na peniaze

Bola som na káre s jedným mužom. Jednoducho to medzi nami iskrilo, ale potom sa na pol roka odmlčal. Už ani neviem prečo… A potom zase nato ozval, tak som chcela vedieť, či by to iskrilo. Jednoducho som bola zdvíhavá. Vzal ma na prechádzku, ale vyšlo z toho, že sa prejsť chcel hlavne on, ja spis trpela. Nakoniec sme skoncili v pizzerii a po chvíli začal klasť otázky typu či som dole vyholená alebo nie… apod. Odpovedala som neprimo alebo okľukou. Tie rozhovory o živote boli fajn, tieto otázky ma nevyviedli z miery, možno som ich čakala, keď iného razu. Nič sme si nesľúbili. A potom prišlo na platenie – ja musela nutne na toaletu (hold keď musis musis) a on sa ma zo srandy spýtal, či to má zaplatiť a ja na neho zase v srande, že áno.

s

A on to zaplatil. Jedno sa mi to prišlo, že to ponúka, ale potom sa stalo niečo iné. Vyšli sme z reštaurácie, on sa chcel muchlovať, ale nejako som nechcela. Išla mi električka a ja bola strašne už unavená, chcela som nasadnúť a ísť domu. Električka ma ale prešla a on sa urazil a rýchlym krokom odchádzal preč. No myslela som, že ma nepočuje, keď na ňu volám, ale on sa začal naboptnavať ako mic a že som si začala skvele na pizzu, že to platiť nechcel a že by išiel na pol a pod.

s

Ja na neho pozerám, či mu ide o 300 korun – zarába dosť na to, že mu to neposkodí rozpočet (medzi nami)…. a ak si mysli, že za tú cenu si musím nechať všetko páčiť. Nejako sme sa zase nedohovorili a ja si spomenula, prečo sa vtedy prestal ozyvať, chcel sex a ja nie….prekvapuje ma, že v jeho svete je možné sa raz pokúsiť snažiť a hneď má dievča v posteli. Myslím, že o mňa to nie je, ako spis o jeho vnimaji sveta. Navyše mi tvrdil, ako je s manželkou spokojné, že mu ale chýba pozornosť… A ja si hovorila celú dobu, že sa pol roka neozve a teraz si mysli, že som celú tú dobu na jeho čakala a túžila po ňom.