Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Likvidácia firmy

Ak sa právoplatní členovia firmy rozhodnú z patričných dôvodov pre jej likvidáciu, postupujú na základe dodržania jednotlivých krokov, na základe ktorých vstúpia do samotného procesu likvidácie firmy. Tento proces je uzavretý dňom výmazu firmy z obchodného registra. Výmazu firmy predchádza komunikácia s úradmi, príprava, vyplňovanie a podpisovanie jednotlivých dokumentov, ktoré nie je možné obísť alebo vynechať. Zisťuje sa stav účtovníctva a daní, je potrebná účtovná závierka, aby vôbec firma mohla vstúpiť do procesu likvidácie.

ukončenie fungovania firmy

Zvoláva sa valné zhromaždenie a následne firma vstupuje do likvidácie. Zisťuje sa stav pohľadávok a záväzkov, kontrolujú sa účtovné knihy. Nie je to jednoduchý proces, naopak požadované úkony si vyžadujú určitú prípravu a mnohokrát firmy volia na zrealizovanie likvidácie, pre ktorú sa z patričných dôvodov rozhodli, práve spoločnosť, ktorá sa tým zaoberá a má v tomto ohľade náležitú prax a ostatné plusy, ktoré ju oprávňujú na daný výkon. Keď sa zveríte tímu špecializovaných odborníkov pre danú oblasť, máte po obavách z množstva nevyriešených problémov, sprostredkovateľská firma odvedie prácu za vás so stopercentným výkonom, presnosťou.

ukončte vaše podnikanie jednoducho

Buďte bez obáv a pokojne sa venujte príjemnejším činnostiam, ktoré vám neprinášajú stres. Vyriešime všetky problémy za vás až do úspešného konca, do finále, za ktorý sa v tomto prípade považuje výmaz firmy z obchodného registra, čím dochádza k jej zániku a ukončeniu likvidácie. Ak sa vaša firma považuje za problémovú a spája sa s ňou niekoľko nedoriešených a nespracovaných záležitostí, aj tak nás neváhajte osloviť, zverte sa nám a my vám poradíme, pomôžeme, urobíme pre vás maximum, aby sme vás odbremenili, odľahčili a aby ste sa mohli vrhnúť do iných nových aktivít, v ktorých sa budete cítiť ako ryba vo vode. Naši právnici budú s vami v nepretržitom kontakte, budú vás náležite informovať o vykonanej činnosti a konzultovať s vami všetko, čo je potrebné pre uskutočnenie likvidácie firmy. Likvidácia firmy a daňové priznanie sú prepojené náležitosti, ktoré patria k sebe. Tieto činnosti sa vykonávajú na základe platnej legislatívy v krajine.