Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Klasické? Alebo extravagantné nohavičky?

Vsaďte na príjemný komfort pri nosení dámskeho spodného prádla GAMEON! Nohavičky https://gameon.sk/damske-oblecenie/spodna-bielizen/nohavicky/309-304-231 predstavujú základnú súčasť oblečenia. Je to druh spodného prádla, podobne ako dámska podprsenka, alebo body, poprípade nekližé, ktoré tvorí základ každodenného outfitu, a malo by poskytovať komfort a byť príjemné pre pokožku tela. Pri výbere spodného prádla treba klásť dôraz na materiál, aby nedošlo ku nežiadúcej kožnej alergickej reakcií, ktoré by sa prejavilo napríklad začervenaním pokožky v intímnych partiách tela. Najvhodnejším a najobľúbenejším materiálom, z ktorého je dámske spodné prádlo najväčšmi vyrobené, je najmä bavlna, alebo elastan, alebo kombinácia oboch.

biele spodne pradlo

Už dávno nie je pravidlo, že dámske spodné prádlo musí byť „nuda“, ale môžno si vybrať z rôznych strihov, farieb a materiálu! Na výber sú takzvané „strings“ – tangá, ktoré môžu byť doplnené aj čipkou, alebo niekedy malými šperkami, čím tak ozvláštnia daný kúsok. Pre ženy, ktoré nemajú v obľube extravagantné spodné prádlo, máme na výber aj „klasické“ spodné prádlo, jednofarebné, a bez akýchkoľvek doplnkov. V našom e-shope nájdete na výber aj balenia nohavičiek, po tri kusy, a konfekčnej veľkosti od XS po XL.

Dámy, môžete si vybrať zo širokej ponuky spodného prádla, od klasických strihov až po tie luxusnejšie, poprípade extravagantnejšie! Vyberte si napríklad spodné prádlo vo farbách červenej alebo magenta! Alebo stavte na klasickú, čistú bielu, alebo jemnú béžovú! Fantázií sa medze nekladú! Známy výrok, ktorý platí aj pre spodné prádlo!

cipkovane spodne pradlo

Netreba zabúdať, že ku pohodlným nohavičkám sa hodí doladiť aj vrch spodného prádla, a to podprsenku, poprípade telové body! Zlaďte najspodnejšiu vrstvu oblečenia podľa svojich predstáv, a vychutnajte si komfort, ktorý Vám prinesie práve dámske spodné prádlo GAMEON! Neváhajte a inšpirujte sa najnovšími kúskami, ktoré nájdete na našom e-shope!