Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Kŕčové žily

Kŕčové žily trápia nejedného človeka. Sú nepríjemné ako z estetického hľadiska tak aj zo zdravotného, pretože môžu spôsobovať bolesti a mnohé ďalšie ochorenia. V dnešnej dobe modernej medicíny už je možné tieto kŕčové žily rýchlo, jednoducho a hlavne úspešne liečiť, ba priam inovatívnou metódou je možné sa ich nadobro zbaviť.

krok za krokom

No poďme pekne po poriadku. Kŕčové žily vznikajú vďaka mnohým faktorom, ako je nesprávna životospráva, nadváha, fajčenie, nevhodná obuv, nedostatok pohybu, nesprávna poloha nôh počas sedenia, zamestnanie alebo iné aktivity podieľajúce sa na dlhom stati a mnoho iných a ďalších faktorov. Toto všetko sa podieľa na tvorbe kŕčových žíl a ich neriešenie spôsobí len a len ďalšie prehlbovanie a teda ich zhoršovanie čo samozrejme vedie v konečnom dôsledku aj k zhoršeniu života ako takého a k zhoršeniu zdravotného stavu postihnutej osoby. Preto toto ochorenie žíl nie je vhodné ponechať len tak bez povšimnutia a je nutné ho včas diagnostikovať a teda diagnostikovať typ alebo stav Vašich kŕčových žíl a stanoviť postup liečby.

krásne nohy

Kŕčové žily delíme na takzvané: -metličky

-retikulárne kŕčové žily

-kmeňové varixi

Stav, v akom sa nachádzajú Vaše kŕčové žily potom zodpovedá aj Vášmu komfortu života, ktorý je ovplyvnený pocitom ťažkých nôh pri dlhšom sedení či stati, brnenie v nohách alebo ich mravčenie, svrbenie, nočné kŕče, opuchy nôh a samozrejme aj Váš spôsob života je ovplyvnený zo spoločenského hľadiska. Ľudia trpiaci kŕčovými žilami si len veľmi neradi zájdu na plaváreň a teda nechcú si obliecť plavky, či krátke nohavice, alebo ženy sa cielene vyhýbajú krátkym sukniam a podobne. Toto všetko môžete jednoducho zmeniť správne zvolenou liečbou, kde ako už bolo vyššie spomenuté, moderná medicína Vám dnes prináša viacero možností liečby týchto kŕčových žíl a teda je na mieste spomenúť aj spôsobom liečby pomocou Biologického lepidla VenaSeal. Vašu postihnutú žilu toto lepidlo uzavrie a krv bude vedená zdravými vedľajšími žilami. Jedná sa o špeciálne vyvinuté biologické lepidlo k liečbe a odstráneniu kŕčových žíl bez dlhodobej rekonvalescencie. Prináša okamžitú úľavu. VenaSeal a jeho cena je 1800 Eur. Jedná sa skutočne o modernú a šetrnú liečbu kŕčových žíl, ktorá Vás týchto kŕčových žíl zbaví navždy a okamžite.