Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Dávajte si pozor na lacné matrace.

Zdravý a kvalitný spánok má obrovský prínos na naše zdravie, a jeho dôležitosť si ani neuvedomujeme. Jeho nepostrádateľnosť nám začína byť zrejmá až príchodom prvých problémov so spánkom. Vtedy začíname pociťovať zhoršenie duševného a fyzického stavu, neskôr aj stratu pracovnej výkonnosti. Ak sa chceme takýmto stavom vyhnúť, musíme urobiť všetko potrebné, aby sme sa problémom so spánkom vyhli.

spánok

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktorý vplýva na naše zdravie, je kvalita matraca na ktorom spíme. Preto výber tej správnej podložky na spanie je už dnes úplnou samozrejmosťou. Pri rozhodovaní, aký matrac si zadovážime, často zohrávajú dôležitú úlohu financie, ktoré musíme vynaložiť na jeho nákup. Aj keď určite nie je na mieste šetriť na tejto neoddeliteľnej súčasti našich životov, pretože kvalitný matrac nám vydrží aj desať rokov, takže peniaze na jeho kúpu sa nám mnohonásobne vrátia späť.

posteľ

No aj keď to všetko rešpektujeme, predsa sa len vždy snažíme ušetriť, kde sa len dá. A je to možné aj v tomto prípade, len musíme mať na pamäti pár faktov. Aj lacnejší matrac môže mať vysokú kvalitu, ale musíme vedieť, kde ho môžeme kúpiť. Kvalitný výrobcovia matracov z času na čas uskutočňujú rôzne výpredaje, takže vtedy prichádza čas na zaobstaranie skutočne kvalitného matraca. Matrace výpredaj u špičkového slovenského výrobcu matracov SEGUM prináša každoročne špičkové matrace za znížené ceny. A pri kúpe takéhoto matraca máte vždy záruku kvalitných materiálov a dlhej životnosti produktov. Pretože ak si taký matrac kúpite možno niekedy aj za nízku cenu u neovereného predajcu, je takmer isté, že vám takýto matrac dlho nevydrží. Pretože základom kvalitného matraca je použitie vhodných materiálov a najnovších technológii, ktoré nájdete iba u značkových produktov. Veď matrac nekupujte na týždeň či mesiac. Strávite na ňom podstatnú časť svojho života, takže tomu venujte aj patričnú pozornosť.