Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Cestovanie

Ukázať cestu správny smer

Si predstavte ako by sa dalo rôzne cestovať že tak balónom alebo tak obrazne povedané na metle ale nebojte sa to je utkvelá predstava. Ja občas pozerám dokumentárne filmy rôzne. Jeden čas dávali aj o automobilov a iných dopravných prostriedkoch. Je to zaujímavé ten vývin .Zato história je zaujímavá vo všetkom. Nie len na SK ale aj vo svete. O história keď si ju pozrieme aj na internete nájdeme tam všeličo od výmyslu sveta. Ja tu pri sebe mám kávu ale mám alergie a je mi otrasne slzím a ide mi soplík. Horšie že nemám lieky na alergiu. Dnes mám doučovanie až tri hodiny musím pracovať ako včela ale tá alergia des. Musím si objednať ZODAC  na alergiu resp. upraviť stravu nejesť sladkosti a podobné hlúposti. Musím vyčistiť organizmus od splodín a histamínu. Ale poďme na tému cestovanie je to zaujímavá téma ale samej sa mi nechce jedine nahovoriť priateľa cez leto niekam vyraziť to by som bola za.

pozerať dokument o cestovaní

Mám sen že by ma niekto zobral na hokejový zápas alebo výlet do Prahy. Chcela by som vidieť ORLOJ  v Prahe ale aj iné veci čo sa týka históriu. Na rôznych miestach napríklad v Paríži či NEW YORK a pod. Ale na to by som musela mať kopu peňazí. Ani hlas nemám kvôli alergia je to na prd. Ja tak cestujem momentálne smer Vráble a Zlaté Moravce aj včera som od rána vybavovala v Zlatých Moravciach po lekároch des až o 13.30 h som prišla domov a išla som na 6 z domu . Ale v utorok si chceme vyraziť ísť ku kaderníčke. Mať relax  potrebujem  už mám toho až až. Môj priateľ mi dala také výrobky BIO čo robí pre jednu firmu. Dá sa to dať do úst je to prášok magnézium je to výhoda. Minule mi dal nápoj od tej firmy vypila som ho ale to nie moja pohárik aby som to stále pila je to ako energeticky nápoj. Ale pre zdravie musí človek aj nemožné urobiť.

mať dom na kolesách

Chcem si kúpiť knihu o historických pamiatky alebo o cestovaní. Ako je kniha ktorú som čítala keď som bola dieťa JULIUS VERNE CESTA OKOLO SVETA ZA 80 dni. Aj vás zaujímajú také knihy mňa voľakedy ale prečítala  by som znovu aj keď už roky nie som školopovinná ale vrátiť sa do školských čias nech sranda. Smiech. Ešte do začatia doučovania mám dve a pol hodiny ale čas je otrasný ide ako besný. Človek sa raz otočí a je jedna hodina des. Mám starý atlas sveta malý raz si kúpim zoženiem veľký aspoň tak si pocestovať. také výlety a rôzne pobyty to je zaujímavé ale pri všetkom sú dôležité tie naše financie čo narobíme. Nechápem že prečo umožnili určitej skupine cestovať zadarmo aj druhý má nárok choré veď každý bez rozdielu má nárok ale hlavne nezamestnaný či invalidný dôchodcovia . ale my to asi nezmeníme Bohužiaľ. Naša krajina plače. Ako bačujeme.