Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Nezabudnuteľné chvíle podčiarkne aj perfektne navrhnuté oznámenie

Oznámiť priateľom a známym, že sa chcete vziať a budete mať svadbu, je možné formou tlačených oznámení a pozvánok. Aj dnešná digitálna doba ešte praje klasickému spôsobu pozývania na spoločenské akcie akou svadba určite je. Ide o veľmi dôležitý a jedinečný deň v živote dvoch ľudí, ktorí si ho chcú užiť a mať naň aj spomienky.

Štýlová svadba s prepracovanými detailmi

Dvaja mladí ľudia, ktorí by radi prežili spolu celý život, si svoje spoločné „áno“ povedia na obrade, môže to byť v kostole alebo na úrade a potom ho radi aj oslávia formou svadobnej hostiny, na ktorú pozývajú svojich blízkych či priateľov. To, akým spôsobom alebo formou dajú všetkým vedieť, že by ich radi videli pri svadobnom stole, je na dohode dvoch budúcich manželov, len oni sa musia rozhodnúť ako budú vyzerať ich svadobné oznámenia, čo na nich bude dominantné, akým písmom budú elegantne svadobne oznamenia napísané ich mená a či si tam želajú aj nejaké motto alebo ich pojmú celkom moderným spôsobom a podobne.

Všetky požiadavky na svadobné oznámenia je možné uviesť grafikovi z dizajnového štúdia, ktorého oslovíte s požiadavkou na vypracovanie návrhu oznámenia o vašej svadbe. Potrebuje vedieť ako si predstavujete celý grafický návrh, podkladový papier môže byť biely alebo matný, obojstranný, s perleťovým nádychom, krémový či snehobiely alebo so štruktúrou plátna, treba jasne definovať štýl, v akom má byť vytvorené, teda či chcete klasiku, retro, vintage, luxusné alebo romantické či vtipné oznámenie, to všetko sú údaje, ktoré tvoria základ pre pekné svadobné oznámenie.

Návrhy treba prekonzultovať

Grafik si po preštudovaní vašich návrhov vytvorí svoj vlastný, ktorý vám predloží na schválenie, prípadne navrhne aj nejaké úpravy, aby bol výsledok perfektný. Až potom, keď vy budete so všetkým súhlasiť, pošle návrhy do tlače a vám ich doručí poštou priamo domov. Veľkosť oznámení môže byť v klasickom rozmere 14,5x10cm, ale dohodu je možné vytvoriť aj návrh na menšie či takzvané otváracie oznámenia. V prípade, že štýl si vyžaduje použitie aj nejakých ozdobných prvkov ako sú mašličky alebo čipky, sú tieto na papieri tlačené, a nie lepené, takže všetko zostane v celku a nič sa z nich časom neodlepí.