Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Elektro

Spotrebiče do kuchyne

Zariaďujete svoj nový byt alebo dom a všetok nábytok už stojí na svojom mieste? Čakajú vás posledné detaily ako zariadenie kuchyne či rozmiestnenie kvetov a doplnkov? Možno sa zariadenie kuchyne zdá ako banalita, no výber správnych spotrebičov dokáže dať niekedy poriadne zabrať. Aj keď si poviete, že v kuchyni toho veľa nepotrebujete, v dnešnej dobe sú v oblasti Elektra moderné vychytávky, ktoré urýchlia prípravu vašich jedál, urýchlia vaše varenie či pečenie.

 

spotrebice do kuchyne

 

Multifunkčné hrnce.

Niekoľko rokov sa na trhu vyskytujú multifunkčné hrnce, ktoré sľubujú možnosť viacerých spotrebičov v jednom. A skutočne tak fungujú. Takýto multifunkčný hrniec obsahuje varnú nádobu umiestnenú v konštrukcii pripomínajúcej fritézu, v ktorej môžete variť, dusiť, vysmážať a dokonca aj piecť. Multifunkčnosť je skutočne rozmanitá a vám tak dokáže tento multifunkčný hrniec nahradiť hneď niekoľko spotrebičov, ktoré vám zbytočne zaberajú miesto v kuchynskej linke. Veľkou výhodou multifunkčných hrncov je, že si zvolíte už prednastavené programy a elektronická jednotka urobí všetko za vás. Stačí si vybrať program, ktorý chcete použiť, zapnúť štart a jednoducho nechať pracovať multifunkčný hrniec na vašom obede či večeri. Multifunkčné hrnce sú veľmi obľúbené najmä pri príprave polievok.

 

elektro do kuchyne

 

Do varnej nádoby jednoducho nahádžete suroviny, ktoré chcete na polievku, spustíte štart a polievka sa už varí. Nie je potrebné žiadne miešanie či regulácia teploty. Veľkou výhodou moderných multifunkčný hrncov je možnosť pomalého varenie. Pomalé varenie je zdravšie a zachováva sa väčšie množstvo vitamínov. Vo varnom hrnci dokážete veľmi rýchlo a jednoducho urobiť tiež ryžu. Okrem bežných úkonov pri varení však môžete multifunkčný hrniec využiť aj na pečenie koláčov či pečiva. Multifunkčný hrniec do kuchyne je skvelý pomocník, ktorý vám ušetrí čas aj energiu.