Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Elektro

Výhody kanvice a sporáku

Mnohé domáce elektrické spotrebiče potrebujete už od skorého rána. Ktoré sú to? Neviete? Možno ich už tak beriete automaticky, že k vám prirástli.

Rýchlovarná kanvica

V čom si ráno robíte svoju obľúbenú kávičku? Či už pijete zrnkovú kávu, nesku alebo aj capuccino, potrebujete prístroj, ktorým si svoju obľúbenú kávu pripravíte. Mnoho ľudí využíva ešte starší spôsob prípravy kávy. Rýchlovarná kanvica vám rýchlo zohreje vodu na požadovanú teplotu a oznámi, že už je voda pripravená na zaliatie vašej kávy. Potom si jednoducho pridáte mlieko, ak ľúbite kávu s mliekom. Ak aj cukríte, pridajte si aj trošku kryštálového cukru. Bez kávy si mnohí nevedia predstaviť, že by začalo ráno. Ranný budík a k nemu ranná kávička jednoducho patria k sebe. Vychutnajte si svoju obľúbenú kávičku pri východe Slnka na vašej terase alebo balkóne. Bude sa vám omnoho jednoduchšie vstávať do vášho zamestnania.

rýchlovarná kanvica

Medzi ďalšie elektro spotrebiče, bez ktorých si isto neviete predstaviť svoj život je rozhodne sporák. Určite nejaký vlastníte a na ňom si pravidelne varievate svoje obľúbené chutné jedlá. Ak máte deti, bez sporáku sa neobídete. Robenie rôznych detských kašičiek, zemiakovej kaše na obed, či varenie vynikajúceho mäska na obed pre svojho manžela prináša obľúbené varenie na vašom sporáku.

sporák

Môžete používať plynový sporák s plynovou rúrou, elektrický sporák s elektrickou rúrou alebo kombinácie plynového a elektrického sporáku. V obchodoch s elektrom je dostať akúkoľvek variantu. Poznáme tiež stojace sporáky alebo zabudované sporáky do kuchynskej linky. Každý sporák má za úlohu pripraviť chutný obed alebo večeru. Kúpte si taký sporák, na ktorom sa vám bude dobre variť alebo piecť. Každý elektro spotrebič hrá vo vašom živote významnú rolu. Ani si neviete predstaviť, čo by ste robili, keby daný spotrebič nemáte. Už viem, utekali by ste do najbližšieho obchodu s elektrickými spotrebičmi a zakúpili by ste si ho.