Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Erotická masáž vie byť v skutočnosti univerzálna

Je niekoľko situácií a možností, ako sa dá využiť erotická masáž. Táto je totiž vzrušujúca, ale zároveň prináša aj príjemný relax. To znamená, že sa môže využiť ako účinná sexuálna stimulácia či predohra pred sexom, alebo „len“ ako forma veľmi príjemnej regenerácie a odpočinku. V oboch týchto prípadoch je účinná.

Takisto sa hodí poukázať na fakt, že erotic massage môže byť poskytovaná na profesionálnej úrovni, čiže ideálne v tantra salóne, alebo si ju môžu vyskúšať páry u seba doma. Môže byť preto poskytovaná za rôznych podmienok, v rôznom prostredí a masérom/kou môže byť buď partner alebo profesionálna tantra masérka.

erotika, plyšový medveď

Významnú úlohu tu zohrávajú ľudské dotyky. Ale nie obyčajné. Senzuálne a niekedy dosť intenzívne, pričom je známe, že dotyky sa pri tejto masáži venujú aj intímnym partiám a erotogénnym zónam ľudského tela. Nepopierateľne je to práve senzuálny dotyk, čo pracuje so sexuálnou energiou a dokáže vyvolať erotický impulz, resp. dráždenie a vzrušenie. Takisto ale dokáže uvoľniť napätie. Záleží od toho, kam je dotyk mierený a do akej miery je intenzívny.

Ako už bolo spomenuté na začiatku, tieto techniky dokážu mať univerzálne využitie a prinášať telesné a emočné blaho z viacerých hľadísk. Erotické masáže dokážu zvyšovať libido a postarať sa o zvýšenú chuť na sex. Na druhej strane odstraňujú zadržiavané bloky, nervozitu, úzkosti, napätie… prinášajú účinnú úľavu a regeneráciu. Do tretice je to romantický akt. Dotykom sa dá povedať niekedy oveľa viac, než by bolo možné slovami.

sexi žena na posteli

Aj napriek tomu ale erotická masáž nie je niečo, čo by bola pre ľudí samozrejmosť. Ani pre tých zamilovaných. Pretože dopriať ju partnerovi v kvalitnej miere, to nemusí byť také jednoduché, hlavne ak s ňou ešte nemáme skúsenosti.

  • Tantra alebo nuru masáž môže byť profesionálna a poskytovaná v špecializovaných salónoch, prípadne súkromnými masérkami.
  • Ak však jej základy pozná aspoň jeden z partnerov, môže sa aplikovať aj v súkromí, väčšinou ako erotická predohra.