Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Zamerajte svetlo reflektora kamkoľvek

Žiarovky ako ich poznáme pomaly dožívajú, koniec ich pôsobenia majú na svedomí svietidlá s označením LED. Ide o technológiu, ktorou sa vyrábajú momentálne najžiadanejšie typy osvetlení do akéhokoľvek priestoru, do exteriéru, ale aj do vnútorných priestorov. Rovnako ako halogénové svetelné zdroje aj LED – ky nám svoje svetlo prinášajú do domácností, kancelárskych priestorov, administratívnych či iných komerčných budov.

Netradičný typ svietidla

Žiadne z doposiaľ známych osvetlení sa netešilo takej popularite ako toto, je to možno práve tým, že LED prináša nový vietor do možností ako vniesť svetlo a zapracovať ho do interiéru moderným a originálnym spôsobom. Výrobcovia stavili na netradičný dizajn a konštrukčné novinky, a malo to úspech. Podarilo sa im totiž vyrobiť tvary svietidiel s variabilnosťou, akú doposiaľ nemali žiadni predchodcovia, najmä LED pásiky nemajú v histórii osvetlenia konkurenciu.

Pri tvorbe sa výrobcovia inšpirovali už existujúcimi svietidlami a novou technológiou vyrobili aj reflektory, donedávna využívané len ako technické osvetlenie. Vďaka ich prepracovanému tvaru a peknej konštrukcii v slim verzii, v čiernej a bielej farbe hliníkového rámu a hranatého tvaru viacerých rozmerov dokáže konkurovať ostatným svietidlám, používaným v interiéroch aj v exteriéroch.

Nový, moderný tvar reflektora

Kvalitu led reflektorů zabezpečuje čip MCOB od GENESIS a typ krytia IP65 ich posúva do vyššieho „levelu“, napríklad k možnosti umiestniť ich do exteriéru alebo aj do menej dostupných miest. Ponuka viacerých výkonov uspokojí každého spotrebiteľa či potrebujete reflektor do ateliéru, dielne, na dvor, parkovisko alebo do garáže, nájdete taký, ktorý bude „ušitý“ presne na mieru. Premiestniť LED reflektor na iné miesto, len tak ho položiť bez nutnosti uchytávania skrutkami je jeho neoceniteľná vlastnosť. Svetlo tak dokážete vniesť takmer do každej škáry, elegantne a štýlovo, pekným reflektorom v bielom alebo čiernom ráme a potrebnom rozmere, a to je na nezaplatenie.