Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Jednoduchá forma úpravy vody

Reverzná osmóza je proces súvisiaci s filtráciou vody, ktorý vdaka tlaku dovoľuje transport vody skrz membránu, avšak zadržiava rozpustené soli. Taktiež zachytáva všetky nízkomolekulárne zložky a všetky väčšie častice, ktoré by sa vo vode mohli prípadne vyskytnúť. V rámci správneho fungovania celého procesu reverznej osmózy je najpodstatnejšou zložkou práve membrána a jej veľkosti jednotlivých pórov. Tento proces nie je využívaný len na úpravu a prefiltrovanie vody, ale taktiež je často aplikovaný aj pri výrobe javorového alebo brezového sirupu.

voda

Spoločnosť vodaservis.sk ponúka na svojom oficiálnom internetovom e-shope aj takéto produkty. Okrem reverzných osmóz a demineralizátorov vody u nich môžete zakúpiť produkty zo širokého spektra filtrov na vodu, filtračných vložiek, tabletových solí, UV lámp, prostriedky na zmäkčovanie tvrdej vody, samostatné zmäkčovače, siliphos, vodné filtre a na výber budete mať aj zo širokého portfólia chémie na úpravu vody. Okrem zaobstarania si samotných prístrojov vykonávajúcich reverznú osmózu taktiež budete mať v ponuke aj servis, za ktorý si môžete zaplatiť v prípade, že máte záujem o pravidelné kontroly, udržiavanie a prípadné potrebné opravy tohto prístroja.

voda

Polročný servis, ktorý zahŕňa kompletný servis priamo u zákazníka, stojí päťdesiat eur, pričom v prípade ročného servisu dostanete zľavu desať eur a namiesto sto eur zaplatíte za ročný servis za reverznú osmózu prostredníctvom vodaservis.sk len deväťdesiat eur. Vybrať si môžete s množstva ponúkaných produktov, pričom ich môžete jednoducho filtrovať na základe ceny či abecedného poradia. Reverzné osmózy sú v domácnostiach pomerne rozšírenou záležitosťou, a to aj u nás na Slovensku. Jedná sa pritom o jednu z najrýchlejších a najčastejšie používaných foriem úpravy vody, ktoré fungujú na vskutku jednoduchom princípe.