Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Krása

Ako sa správne nalíčiť?

Správne líčenie je pre mnohé ženy dôležitou súčasťou ich každodenného života. Líčenie dokáže zdôrazniť naše prírodné krásy a zvýrazniť naše najlepšie rysy. Avšak, správne nalíčenie nie je len o použití správnych produktov, ale aj o technikách a postupoch, ktoré nám pomôžu dosiahnuť želaný výsledok.  

Pred začatím líčenia je dôležité mať čistú a hydratovanú pleť. Odstráňte odličovacím krémom alebo tonikom všetky nečistoty a make-up z predchádzajúceho dňa a naneste hydratačný krém. Tento krok pomôže pri lepšom rozotieraní make-upu a zabezpečí, že váš make-up vydrží dlhšie. 

make up

Primer je základným krokom pred aplikáciou make-upu. Pomáha vyplniť póry, zjemňuje textúru pokožky a zabezpečuje, že make-up vydrží dlhšie. 

Výber správneho odtieňa make-upu je kľúčovým krokom. Vyberte si odtieň, ktorý sa čo najviac zhoduje s farbou vašej pleti. Naneste make-up na tvár a krk a rovnomerne ho rozotrite pomocou špongie alebo štetca. 

Ak máte tmavé kruhy pod očami alebo nepravidelnosti na pleti, použite korektor na zakrytie týchto nedokonalostí. Vyberte si korektor, ktorý je o odtieň svetlejší ako váš make-up a naneste ho na problematické oblasti. Potom použite rozjasňovač na vytvorenie svetlejších bodov na tvári, ako sú lícné kosti, nos a brada. 

Očné tiene môžu dodávať očiam hlbší vzhľad a zvýrazniť ich farbu. Začnite svetlejším odtieňom na celé viečko a potom pridajte tmavší odtieň do záhybov. Nezabudnite tiež na očné linky a maskaru. 

make up

Kontúrovanie tváre môže pomôcť vytvoriť ilúziu lepšieho tvaru tváre. Použite matný bronzer na kontúrovanie lícnych kostí, čela a brady. Upravte si obočie pomocou ceruzky alebo géla, aby bolo pekne upravené a vytváralo rám okolo očí. Použite tiež môžete použiť očné linky na zvýraznenie očí. Na záver nezabudnite použiť fixačný sprej na zafixovanie make-up, aby vám líčenie vydržalo celý deň.