Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Produkty

Význam produktov Dr Nona

Ak patríte k vyznávačom alternatívnej medicíny a radi by ste doplnili klasickú liečbu o prírodné výživové doplnky, čítajte ďalej. Produkty, ktoré sú vytvorené na prírodnej báze sa vyznačujú znamenitou účinnosťou pri ich pravidelnom užívaní a navyše sa v tomto prípade nemusíte obávať vedľajších účinkov. Takže, ak by ste užívanie liekov chceli doplniť niečím, čo je pôsobivé v kladnom slova zmysle pre vaše zdravie a zdravotný stav, tak môžete vyskúšať produkty Dr Nona.

logo Dr Nona

V prípade, že ste s užívaním liekov, ktoré dostanete na predpis od lekára skončili, pretože liečba bola neúčinná a rozhodli ste sa pre váš konkrétny prípad vyskúšať z gruntu niečo nové, tak aj tu sa ako zaujímavá a efektívna liečba ponúka využitie produktov, ktoré boli vytvorené z darov prírody. Vyskúšajte silu liečenia prírodou, ktorá je v danom smere znamenitá a pomáha nám dostať sa z problémov všakovakého druhu. Dr Nona je unikátna značka, ktorá využíva poznatky liečenia z dávnej minulosti, ktoré sú doplnené o výrobu za pomoci vyspelých a kvalitných technológií. Súčasťou produktov je soľ a výťažky z Mŕtveho mora. Takto vznikli produkty novej doby, ktoré sa vyznačujú svojou pôsobivosťou a k navodeniu stavu rovnováhy a harmónie v tele.

Mŕtve more

Patria tu aj kozmetické prípravky, ktoré vám umožnia vytvoriť si neopakovateľné kúpele alebo zábaly, takže vaše telo po doprianí si pôsobenia jednotlivých produktov, bude dostatočne zrelaxované, oddýchnuté a vy sa budete cítiť mladšie, ľahšie, jednoducho ako znovuzrodení. A o to predsa ide, aby sme sa v našom dennom fungovaní a prežívaní života, cítili fit, vo forme, plní energie a vitality. Dalo by sa tvrdiť, že výživové doplnky tejto renomovanej značky pomáhajú celému zoznamu existujúcich ochorení od A po Z. Zakladateľkou spoločnosti je liečiteľka a vedkyňa Dr Nona, ktorá si sama prešla neľahkou cestou osudu, kde čelila nástrahám náročného ochorenia, z ktorého sa pôsobením prírody, jej produktov a viery, dostala a uzdravila.