Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Spálňa ako z rozprávky

Neviete sa rozhodnúť, aké svetlo bude vhodné do vašej spálne. Rozmýšľate nad stolovým a nástenným svietidlom? Neviete sa rozhodnúť, či bude lepšie textilné svietidlo alebo sklenené, či dokonca kovové svietidlo? Máte veľmi mnoho možností na výber. Dám vám však zopár tipov, aby sa vám ľahšie rozhodovalo. V spálni samozrejme máte veľkú manželskú posteľ a nepochybne aj nočné stolíky. Keď však príde na reč vhodné osvetlenie k manželskej posteli, vynikajúcim riešením je stolná lampa. Avšak to platilo voľakedy.

1920x900_fill_dinin

Dnes je už doba iná. Máte na výber množstvo najrôznejších tvarov, veľkostí a farebných kombinácií, či dokonca rôzne materiály lámp. Ak hľadáte lampu na ľahšie upratovanie, vhodné sú tienidlá z kovu alebo zo skla. Tie z textilu však pôsobia luxusnejšie. Dôležitým faktorom je výber vhodnej žiarovky do vašej lampy. Aby vás neosĺňalo pri čítaní vašej rozčítanej knihy pred spaním. Ak nemáte radi stolné lampy, alebo nevlastníte nočný stolík kvôli stiesneným priestorom, odporúčam vám namontovať si led osvetlenie v podobe led trubíc, led pásov alebo iného typu osvetlenia led. V dnešnej dobe sú vyhotovené v rôznych dizajnoch a materiálových prevedeniach. Výber je len na vás a neberte ho na ľahkú váhu, ale starostlivo si zvážte všetky vaše možnosti.

led-ziarovka-18w-studena-biela-smd2835-e27

Osvetlenie môže mať aj kĺbové rameno, vďaka nemu si viete nastaviť osvetlenie priamo tam, kde chcete, aby vám svietilo. Je to veľmi praktická záležitosť a bude veľmi rád, že takúto lampu vlastníte. Spálňa je miesto odpočinku a relaxu. Preto odporúčam vyberať svietidlá so stmievačom. Pekným doplnkom sú moderné dotykové stolové lampy, ktoré dotvoria celý váš interiér spálne. Odporúčam tiež vybrať z veľkého množstva led žiaroviek https://www.ledprodukt.sk/67-led-ziarovky, čím tak ušetríte na elektrickej energii. Ak ste si už vybrali, je len dobre. Čím skôr budete mať vybraté to správne osvetlenie, tým si menej pokazíte vaše oči.