Visaton

Sú BIO potraviny naozaj zdravšie? Je kombinovanie striebra a zlata naozaj zakázané? V našom magazíne vám ponúkame overené fakty to všetkých oblastí.

Balkón nie je kompletný bez estetického a kvalitného zábradlia

Bývanie môže byť značne praktickejšie, pokiaľ disponuje priestorom navyše, akým je balkón. Týmto spôsobom stúpa i na cene, nielen na funkčnosti a poskytuje možnosť využitia viacerých moderných trendov, k akým sa v súčasnosti radí napríklad vyťažiť z balkónového prostredia maximum k pohodlnému posedeniu a zrelaxovaniu. Pridaním balkónovej časti získame extra priestor k nerušenému odpočinku na čerstvom vzduchu, ku ktorému budeme mať šikovný prístup.

antikorové zábradlí

  • Takýto priestor by však rozhodne nebol bezpečný a kompletný, pokiaľ by nedisponoval zábradlím. Antikorové zábradlieje v tomto smere spoľahlivým riešením, ktoré sa postará o dlhodobú životnosť aj napriek drsnejším vonkajším podmienkam. Okrem toho pôsobí esteticky a elegantne, čím napomôže k celkovej vizuálnej stránke daného prostredia.

Práve balkónových konštrukcií sa totiž dotýka vonkajšie prostredie najviac a s ním napríklad aj vplyvy počasia, pričom je najviac ohrozenou súčasťou zábradlie, ktoré by tak v našom prípade malo byť vyrobené z odolného a kvalitného materiálu s vyššou životnosťou. Teda najmä vtedy, ak s ním rátame do budúcnosti a nielen na pár rokov. Antikor, respektíve nerez si navyše nevyžaduje žiadnu komplikovanú údržbu a aj napriek tomu si uchováva svoj pôvodný elegantný vzhľad.
Z pohľadu balkónu nám tak následne vznikne esteticky pôsobiaci priestor s multi-funkčným využitím, a to je dnešný trend.

balkon

Opaľovanie, spanie, čítanie, ležanie, popíjanie kávy, čaju, pokec s návštevou,… jednoducho celkom skvelé miesto na relax najmä počas teplejších slnečných dní. Využiť ho však môžeme aj na jedenie či napríklad učenie z kníh, písanie na notebooku,… no možností je veľa a určite na ďalšie prídete i sami. Dôležité však je tento priestor upraviť do komfortnej a estetickej podoby, určite neuškodí ani zeleň a záhradný nábytok. Ako som však už naznačil, dôležitým nielen bezpečnostným, ale aj estetickým prvkom sa stáva aj výber toho správneho zábradlia.