Sexuálne šťastie. Každý si pod týmto pojmom predstaví niečo iné. Niekto ho zažíva pri bežných sexuálnych radovánkach s partnerom, manželom, priateľom, či cudzím neznámym. A niekto potrebuje nájsť sexuálne šťastie pri niekom úplne neznámom. Nároky sú rôzne. AJ predstavy a túžby sa rôznia. Dokonca sa môžu meniť. Vekom. Časom. Dozrievaním. Starnutím. Zrením. Príde nový impulz a svet sa zrazu točí inak ako sme doteraz zažívali. Všetko je iné.

žena na pláži

Tak potom sa neoplatí obmedzovať svoje sexuálne aktivity počtom. Ani počtom ich výkonov, ani počtom ľudí, ktorí ich budú účastní. Zúčastniť sa môže rôzny počet ľudí a vždy to bude iné. Takisto to môže byť vždy iné, aj keď budete len dvaja. No, štyria sú v sexe viac než dvaja Privatportal.sk. To znamená viac zážitkov, viac vzrušenia, viac ľudí, viac erotiky, viac spontánneho potešenia, viac všetkého na čo si pomyslíte. Jednoducho viac je viac. Sex je očarujúci, ak sa vykonáva tak ako sa má vykonávať. Vtedy, keď sa ľudia pri ňom zabávajú. Sú vzrušení. Každý jeden pohyb je dokonale načasovaný. Perfektný. Všetko je tak ako má byť, keď je akákoľvek aktivita vykonávaná so súhlasom oboch alebo teda všetkých zúčastnených strán. Kladné stanovisko je premietnuté v rozsiahlosti aktivít, ktoré sú vykonávané. Žiadne prvoplánové aktivity narušené hanblivosťou, predčasným ukončením alebo niečím podobným.

žena v posteli

Ostýchavosť bokom. Sexuálne dobrodružstvo začína. Nie je nič vzrušujúcejšie ako keď si ľudia vedia sex poriadne užiť. Keď sa vedia poriadne odviazať a stojí to za to. Bez hanby. Nie je na tom nič zlé, ak si sex užívate do sýtosti. Ba priam vám to len a len prospeje. Vášmu zdraviu, imunite, postave – vďaka spáleným kalóriám a celkovo vašej psychickej pohode. Sexovať vždy za to stojí. Vtedy zistíte, že sa vám oplatí aj žiť. Lebo život spojený s potešením môže byť len a len naplneným životom. Má zmysel, svoj cieľ a vaše potešenie.

Spokojný sexuálny život = spokojný človek.

By